Zpět na články

Swift, Minaj a Perry se hádají na Twitteru. NeNe Leakes je označila za děvky!

Na Twitteru to zase jednou pořádně vře. Hvězda reality show The Real Housewives of Atlanta se drsně pustila do slavných zpěvaček.

zdroj: Archiv

Taylor Swift, Nicki Minaj a Katy Perry se dostaly do konfliktu kvůli letošním MTV Video Music Awards. Druhé jmenované se totiž nelíbí, že nebyla nominovaná i v kategorii "Video of the Year", což přičítá tomu, že není žena s "velmi štíhlým tělem". Podle mnohých šlo o jasnou narážku na Swift (přestože samotná Minaj to později popřela).

Tay-Tay jí následně obvinila z toho, že se záměrně snaží vyvolat hádku, čímž velmi pobavila Katy. Ta je totiž názoru, že Swift s oblibou dělá totéž (singl Bad Blood, který na video roku shodou okolností nominován byl, údajně pojednává právě o jejím konfliktu s Nicki), takže by si měla nejprve zamést před vlastním prahem a teprve pak něco vyčítat své rivalce.

Do probíhajícího flamewaru se nyní zapojila i herečka NeNe Leakes – a rozhodně si nebrala servítky.

"Poslyšte děvky. Já zpívala celý život a ještě nedostala nominaci @taylorswift13 @nickiminaj @katyperry #girlbye #VMAs," vzkázala jim.

I když mohla jistě volit mírnější slova, má vlastně pravdu. Nicki se vzteká, jako by její hit Anaconda nebyl nominován hned dvakrát. Ano, v jiných kategoriích, ale to přece není zase až tak důležité.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články