Zpět na články

Supermodelky, které vydělávají miliardy

Ve světě modelingu se kromě krásných žen točí také pohádkové peníze. Nejlépe vydělávající modelka Gisele Bündchen si jen za loňský rok přišla na více jak miliardu korun a tím utvrdila svoji pozici jedničky ve světě modelingu, kterou si drží již od roku 2002. Podívejte se na 10 nejlépe placených krásek světa.

Gisele Bundchen Gisele Bundchen, zdroj: Profimedia.cz

1. Gisele Bündchen

Výdělek: 44 milionů dolarů za rok 2015 - 430 milionů dolarů za celou kariéru

Gisele Bündchenová je brazilská supermodelka, příležitostná filmová herečka a velvyslankyně Dobré vůle pro programy životního prostředí Organizace spojených národů. Od roku 2004 je nejlépe placenou modelkou světa a patří mezi šestnáct nejbohatších žen v zábavním průmyslu. Více o modelce na Osobnosti.cz.

 2. Cara Delevingne

Výdělek: 9 milionů dolarů za rok 2015

Cara Jocelyn Delevingne je anglická modelka, herečka a zpěvačka. Během let 2012–2013 předváděla na módních přehlídkách značky Victoria Secret. Stala se tváří značky Chanel v roce 2013, společně s modelem Saskiou de Brauwem. Od 6. září 2014 je ambasadorkou značky Penshoppe. Více o modelce na Osobnosti.cz.

Cara Delevingne

 3. Adriana Lima

Výdělek: 9 milionů dolarů za rok 2015

Adriana Lima byla objevena při nakupování v nákupním středisku ve věku 13 let. Úspěch slavila již v 15 letech, kdy získala titul Ford Supermodel Brazílie. Po první velké kampani, pro Anna Molinari, byla Adriana Lima zahrnuta nabídkami a během pár měsíců se dostala do elitního klubu nejžádanějších modelek na světě. Více o modelce na Osobnosti.cz.

Adriana Lima

4. Doutzen Kroes 

Výdělek: 7,5 milionů dolarů za rok 2015

Doutzen Kroesová je nizozemská modelka a herečka fríského původu. Proslula zejména kampaněmi pro značku Victoria's Secret, s níž začala spolupracovat roku 2004. Od roku 2008 je tzv. "Andělem" této značky. Více o modelce na Osobnosti.cz.

Doutzen Kroes

 5. Natalia Vodianova

Výdělek: 7 milionů dolarů za rok 2015

Tato čtyřiatřicetiletá dívka s kouzelnýma modrýma očima si ve světě módy získala snad každého. Pochází z Ruska a její cesta životem zdá se být pohádkou. Více o modelce na Osobnosti.cz.

Natalia Vodianova

6. Miranda Kerr

Výdělek: 5,5 milionů dolarů za rok 2015

Miranda Kerr je jednou z nejžádanějších modelek světa. Od roku 2007 randila s Orlandem Bloomem. Více o modelce na Osobnosti.cz.

Miranda Kerr

7. Joan Smalls

Výdělek: 5,5 milionů dolarů za rok 2015

Joan Smalls je žádáná modelka, narozená roku 1988 v Portoriku. V lednu 2014 se objevila na titulní straně prestižního modního časopisu Elle. Více o modelce na Osobnosti.cz.

Joan Smalls

8. Lara Stone

Výdělek: 5 milionů dolarů za rok 2015

Lara Stone je nizozemská modelka. Roku 2015 byla zařazena časopisem Forbes mezi desítku nejvýdělečnějších modelek světa. Více o modelce na Osobnosti.cz.

Lara Stone

9. Alessandra Ambrosio

Výdělek: 5 milionů dolarů za rok 2015

Alessandra Ambrosio je brazilská modelka. Stejně jako její kolegyně z branže Laetitia Casta nastartovala kariéru v reklamní kampani pro značku Guess?. Více o modelce na Osobnosti.cz.

Alessandra Ambrosio

10. Candice Swanepoel

Výdělek: 5 milionů dolarů za rok 2015

Candice Swanepoel je africká modelka. Modelingu se věnuje od 15 let. Má africké a portugalské kořeny. Známá se stala díky značce Victoria's Secret, pro kterou pracuje řadu let. Více o modelce na Osobnosti.cz.

 Candice Swanepoel

Podpořte svoji oblíbenou modelku a staňte se členy jejího fanklubu.

Staňte se členem fanklubu modelky Gisele Bündchen
Staňte se členem fanklubu modelky Cara Delevingne
Staňte se členem fanklubu modelky Adriana Lima
Staňte se členem fanklubu modelky Doutzen Kroes
Staňte se členem fanklubu modelky Natalia Vodianova
Staňte se členem fanklubu modelky Miranda Kerr
Staňte se členem fanklubu modelky Joan Smalls
Staňte se členem fanklubu modelky Lara Stone
Staňte se členem fanklubu modelky Alessandra Ambrosio
Staňte se členem fanklubu modelky Candice Swanepoel

Tagy: modelka

Zdroj: Vlastní

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články