Zpět na články

Nové album Paula McCartneyho: Eric Clapton i Stevie Wonder

Příští album Paula McCartneyho obsahuje i jeho duety s Ericem Claptonem a Steviem Wonderem. CD, které podle upřesněných informací vyjde 10. února, ponese titul Kisses On The Bottom. Obsahuje standardy a dva McCartneyho originály.

zdroj: Profimedia.cz

Podrobnosti k chystanému albu nyní zveřejnilo hudební vydavatelství Universal Music. Původně se hovořilo o tom, že se album bude jmenovat My Valentine. To je však jen název jednoho z dvojice původních songů na albu. Ten druhý se jmenuje Only Our Hearts.

Podle vydavatelství bude mít deska "staromódní" charakter. Hudebník už dříve řekl, že písně budou jako hudba 20. až 40. let minulého století.

Devětašedesátiletý zpěvák a kytarista na album zařadil své oblíbené písně, které nahrál především ve spolupráci s kanadskou zpěvačkou a pianistkou Dianou Krallovou a její skupinou.

O konkrétním výběru písní vydavatel nadále mlčí. McCartney si však prý dal záležet na tom, aby vynechal oposlouchané písně. "Mnohé klasické standardy budou pro některé lidi neznámé. Doufám, že jsou připraveni na příjemné překvapení," nechal se slyšet.

McCartney chystá ještě jedno, popovější album. O něm však dosud nebyly zveřejněny téměř žádné bližší informace.

Poslední sólové studiové album Memory Almost Full (Paměť téměř plná) vydal hudebník v roce 2007.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články