Zpět na články

Nejkratší zásnuby mezi slavnými celebritami? Tady jsou!

Hlavně neztrácet čas, aby nám náš nový objev neutekl! Které známé osobnosti se nemohli už dočkat, až projdou svatební uličkou až k oltáři?

zdroj: Archiv

Scarlett Johansson a Romain Dauriac

Tento pár si dal ale načas! Celých deset měsíců trvalo francouzskému novináři než požádal o ruku momentálně nejkrásnější ženu světa! Je pravda, že Scarlett se již jednou spálila sňatkem s hercem Ryanem Reynoldsem a tak se zřejmě rozhodl raději vyčkat, aby ji nevyplašil. Vyplatilo se!

Kaley Cuoco a Ryan Sweeting

Ryan Sweeting a Kaley Cuoco zdroj: Profimedia.cz


To byla rychlost! Pouhé tři měsíce stačili herečce z Big Bang Theory a tenistovi k tomu, aby si slíbili, že do toho do roka praští. Kaley se sice v polovině července rozešla po krátkém románku s hercem Henrym Cavillem, ale přesto si myslí, že je Ryan ten pravý a když víš, tak prostě víš.

Kim Kardashian a Kris Humphries

Kim Kardashian a Kris Humpries

Novopečená maminka a profesionální celebrita Kim přijala prsten od tehdejšího sportovce Krise po tříměsíčním randění a další tři měsíce na to se dokonce i vzali. Jak rychle to začalo, tak i rychle skončilo a brzy bylo celé pohádce konec.

Khloe Kardashian a Lamar Odom

Khloé Kardashian a Lamar Odom

Dva týdny! Tak málo stačilo sestře slavnější Kim, aby souhlasila se zásnubami se známým basketbalovým hráčem. Vzali se v roce 2009 a dodnes jsou spolu.

Britney Spears a Kevin Federline

Kevin Federline a Britney Spears

Popová hvězda se se svým tanečníkem zasnoubila v červenci  2004 po třech měsících vztahu a v září téhož rou si ho i vzala. Splodili spolu dva syny, ale v roce 2007 se rozvedli.

Megan Fox a Brian Austin Green

Megan Fox a Brian Austin Green

Herecký pár se zasnoubil sice po mnohaletém vztahu přesně 1. června 2010 a už po třiadvaceti dnech se vzali na pláži na Hawaii. Od té doby splodili dvě děti, jedno je teprve na cestě a klape jim to skvěle dodnes.

Gisele Bundchen a Tom Brady

Tom Brady a Gisele Bundchen

Nejvýdělečnější modelka světa a hráč amerického fotbalu si vzal svou milou už po měsíci od zásnub při malém katolickém obřadu v Santa Monice. Ještě tentýž rok spolu počali syna, kterému už stačili pořídit i sestřičku.

Reese Witherspoon a Jim Toth

Jim Toth a Reese Witherspoon

Pravá blondýnka oznámila své zasnoubení s agentem Jimem v prosinci 2010 a o tři měsíce si šťastný pár řekl ano za doprovodu stopadesáti hostů při obřadu v Kalifornii.

Orlando Bloom a Miranda Kerr

Miranda Kerr a Orlando Bloom

Krásný pár vydržel být zasnoubený pouhý měsíc a zřejmě v tu dobu už byla australská modelka i těhotná se synem Flynnem, který se narodil o půl roku později.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články