Zpět na články

Lucie Vondráčková: Už porodila nebo ještě ne?

Moderátorka Iva Kubelková vypustila do světa zprávu, že interpretka hitu Strach už rodí. Jenže realita je poněkud jiná…

zdroj: Profimedia.cz

Kubelková se na včerejším vyhlášení ankety Zlaté hokejka nechala slyšet, že Tomáš Plekanec – který letos skončil pátý – se předávání inkriminovaných cen nemohl zúčastnit, protože jeho partnerka začala rodit.

"Tomáš tady s námi dnes bohužel není. Jeho omluva je zcela logická. Je totiž, dámy a pánové, v tuto chvíli na porodním sále a asistuje u porodu," konstatovala.

Řada českých bulvárních médií tak okamžitě začala psát, že Vondráčková se co nevidět stane dvojnásobnou maminkou a pídit se po podrobnějších informacích. Načež vyšlo najevo, že Vicemiss České republiky 1996 a expřítelkyně Jaromíra Jágra si vše vymyslela.

"Samozřejmě, že to byl připravený vtípek podle scénáře. Co taky můžete čekat, když jsme to uváděli s Kubou Kohákem. Myslím ale, že to bylo zřejmé. Celý večer byl v tomto duchu stavěný," přiznala Iva Blesku a postěžovala si, že tento žert se jí vymkl z rukou.

"Netušili jsme, že to vzbudí takovou vlnu zájmu. Od včerejška mi zvoní telefon."

Netřeba asi dodávat, že novináři (zejména ti, kteří o údajném Lucčiném porodu informovali jako o hotové věci) jsou na Kubelkovou pořádně naštvaní a ve svých nejnovějších článcích k tomuto tématu na ni dělají nepěkné narážky.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články