Zpět na články

Jak se ukrajinská kráska Mila Kunis dostala do Hollywoodu?

Ukrajinská rodačka Mila Kunis patří mezi nejoblíbenější herečky současnosti. Jejím manželem je neméně známá hollywoodská hvězda Ashton Kutcher. Před Kutcherem dlouhých 10 let randila s oblíbeným dětským hercem, představitelem Kevina z filmu Sám doma, Macaulay Culkinem. 

Mila Kunis Mila Kunis, zdroj: tisková zpráva

Mila Kunis má za sebou velice pestrý, jak osobní tak profesní život. Přestože se narodila na Ukrajině, rozhodli se její rodiče v roce 1991 přestěhovat do Los Angeles, aby své dceři zajistili lepší život. Nyní je všem jasné, že to byla trefa do černého. Začátky v USA nebyly pro mladičkou Milu procházka růžovou zahradou. Ihned po příjezdu do Los Angeles začala chodit do místní školy, přestože neuměla anglicky vůbec nic. Najednou se tak ocitla "hluchoněmá" v cizím světě. Díky tomu mnoho dnů a nocí proplakala.

V pouhých devíti letech začala navštěvovat hodiny herectví v Beverly Hills Studio, a získala malé role v dětských programech a reklamách. Úplně tou první reklamou byla reklama na Barbie a následovaly další televizní i časopisové reklamy na nejrůznější hračky. Jako modelka se stala tváří dívčí kampaně značky Guess. 

Mila Kunis ve filmech a seriálech

První seriálovou rolí byla postava mladé Hope Williams v “nekonečném” seriálu Tak jde čas. První filmovou roli si pak odbyla v né moc úspěšném hororu Pirani útočí. Od roku 1999 pravidelně dabuje postavu Meg Griffin v animovaném seriálu o americké rodince, Griffinovi.

Po několika menších rolích se v roce 2002 dočkala první hlavní role v hororu Americké psycho 2, kde hrála postavu krásné dívky Rachel, ve které se usídlí démon.

Po několika dalších významných postavách si v roce 2010 zahrála tanečnici Lily v mysteriozním thrilleru Černá labuť. Za tuto roli byla nominovaná na několik významných cen. Nelichotivou nominaci na anticenu Zlatá malina si pak odnesla roku 2015 za postavu Jupiter ve sci-fi Jupiter vychází.

Společně s Kristen Bell a Kathryn Hahn si roku 2016 vyrazila užívat v komedii Matky na tahu a o rok později v pokračování nazvaném Matky na tahu o Vánocích.

Celý osobní i profesní život Mily Kunis

Mila Kunis: životopis

Tagy: Hollywood zivotopis herečka biografie

Zdroj: Vlastní

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články