Zpět na články

Hvězda filmu Wall Street otevřeně promluvila o své manželské krizi

Když se Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones předloni pohádali a dočasně rozešli, pro mnohé to byl šok. Jak je to mezi nimi teď?

zdroj: Profimedia.cz

"Trochu jsme na naší cestě klopýtli," prohlásil Michael v rozhovoru pro Daily Mail. "Problémem tohoto businessu je, že všechno je tak veřejné."

Připomeňme, že rok 2013 byl pro hvězdný pár opravdu náročný. Sedmdesátiletý herec bojoval s rakovinou krku a jeho žena s bipolární poruchou. A aby toho nebylo málo, koncem loňského roku se v médiích objevily spekulace, podle kterých se představitel Gordona Gekka zakoukal do krásné Evangeline Lily.

V současné době se ale zdá, že vztah slavného páru je silnější a pevnější než před krizí.

"Miluji Catherine tak moc, víc než kdy dřív. Doufejme, že je to vzájemné," konstatoval Douglas a dodal:

"Vyřešili jsme spoustu věcí -  pokud dva lidé chtějí na něčem pracovat a dělat to lépe, může se jim to podařit. Nemůže se jim to podařit, pokud to chce jen jeden z nich."

Syn slavného Kirka Douglase rovněž popřel, že by byl někdy závislý na sexu.

"Je to mýtus, který vznikl v době, kdy jsem měl potíže s alkoholem, ztratil nevlastního otce a podstoupil léčebný pobyt v sanatoriu… Nevzpomínám si, kdo přesně to byl, ale nějací novináři najednou přišli se závislostí na sexu… Od té doby se mě to drží," postěžoval si magazínu Event.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články