Zpět na články

Bývalý boxerský šampión byl zatčen na koncertu svého oblíbeného zpěváka

Vystoupení Kennyho Chesneye v Rose Bowl v Pasadeně mělo velmi neobvyklý průběh. Na stadión totiž vtrhla policie, aby zadržela Victora Ortize.

zdroj: Profimedia.cz

Ortiz, který se mj. účastnil 16. sezóny oblíbené televizní soutěže Dancing with the Stars, byl podle dostupných informací obviněn z útoku se smrtící zbraní. Tou je v tomto případě míněna jeho noha, kterou údajně kopal do své oběti i v době, kdy tato již bezmocně ležela na zemi. Rvačce předcházela ostrá slovní hádka.

"Zatknuli jsme ho o víkendu na koncertu Kennyho Chesneye," řekl poručík Jason Clawson z policejního oddělení v Pasadeně magazínu People.

Někdejší šampión WBC ve welterové váze byl sice později propuštěn na kauci ve výši 30 000 USD, ale médiím zatím neposkytl žádné vyjádření. Není tedy jasné, s kým se popral ani proč ke konfliktu vůbec došlo.

Dodejme, že Victor Ortiz se objevil také v akčním snímku Expendables: Postradatelní 3 či sportovním dramatu Bojovník. Pokud však bude shledán vinným a odsouzen, v žádném dalším filmu si nejspíš jen tak nezahraje…

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články