Zpět na články

Beyoncé se snaží dokázat, že mezi ní a Jayem-Z je všechno v nejlepším pořádku

Dvaatřicetiletá zpěvačka v posledních měsících bojuje proti tvrzením bulváru, podle kterých její manželství s úspěšným rapperem prochází těžkou krizí.

zdroj: Profimedia.cz

Místo toho, aby Beyoncé vydala prohlášení, ve kterém by údajné manželské konflikty označila za mediální výmysl, vzala si na pomoc Instagram. Na tom zveřejnila sladkou momentku, zachycující Jaye-Z a malou Blue Ivy na pláži.

„Moje nejoblíbenější barva je Jay Z Blue,“ připsala k ní.

Jay-Z a Blue Ivy zdroj: Instagram

Není to přitom rozhodně poprvé, kdy interpretka hitu Crazy In Love použila tuto sociální síť ke zpochybnění některých spekulací o jejím soukromém životě. Například krátce po incidentu na Met Gala Afterparty zde publikovala nejen zamilované fotografie sebe a Jaye-Z, ale i snímky na kterých pózuje společně se Solange.

Beyoncé a Solange zdroj: Instagram

Bulvár mezitím přišel s tvrzením, že Jay-Z byl Beyoncé nevěrný – a ona jemu také. Láska se prý z jejich manželství dávno vytratila a teď už je to jen „hodně výhodný byznys“.

„Dobře si uvědomují, že jsou momentálně králem a královnou hip hopu a de facto hudby jako takové. A pochopitelně o to nechtějí přijít, takže se formálně jen tak nerozejdou,“ prohlásil nejmenovaný zdroj z jejich okolí.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články