Zpět na články

Ashton Kutcher, jehož rodina má české kořeny, slaví narozeniny

Ashton Kutcher, který je nejen úspěšným hercem, ale také investorem, měl velice bouřlivé mládí, které zahrnovalo krádeže, rušení nočního klidu a spoustu další deliktů. Momentálně žije se svoji ženou, Milou Kunis a jejich dvěma dětmi v Kalifornii.

Ashton Kutcher v roce 1998 Ashton Kutcher v roce 1998, zdroj: Profimedia

Celý životopis Ashtona Kutchera

Ashton Kutcher se narodil v americkém státě Iowa, kde si jeho dávný předek, Čech Jan Kučer, vzal roku 1877 za ženu Češku, Annu Lenochovou. Příjmení Kutcher tak vzešlo z českého příjmení Kučera.

Po bouřlivém dospívání se Ashton prosadil jako model, poté co v jednom z barů zaujal modelingového agenta. Jako model se podíval do New Yorku, Paříže a Milána. Po těchto zkušenostech začal uvažovat spíše o herecké kariéře, a tak se přestěhoval do Los Angeles.

Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a Ashton rázem získal roli v seriálu Zlatá sedmdesátá a o rok později (1999), v komedii Brzy to přijde. Hlavní role na něj pak čekala roku 2000 v akční komedii Hele vole, kde mám káru.

Rok po prvních úspěších zasáhla jeho život velká tragédie. Jeho tehdejší přítelkyně, Ashley Ellerin, která jej měla doprovázet na předávání cen Grammy v roce 2001, byla v den předávání brutálně zavražděna.

Chcete se dozvědět více o zajímavém životě Ashtona Kutchera? Přečtěte si celou jeho biografii, kde se mimo jiné dozvíte, jaké úspěchy slaví např. na poli investování.

  Ashton Kutcher a jeho život

Tagy: zivotopis herec investor

Zdroj: Vlastní

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články